המדריכים שלנו

טיולי ישראל ואירופה 2024

מדריכי הטיולים של אוהבי לכת

ערן אפרת

ערן אפרת, מפתח אחראי ומדריך בטיולים לאוהבי לכת במדינות רבות. "מגיל צעיר אני זוכר את עצמי מטייל עם הורי. כל שבת וחופשה היינו מבלים ביערות ובהרים". בוגר לימודי אסיה ומנהל עסקים ובעל תעודת מורה דרך מוסמך. עם עליית הביקוש לטיולי הליכה למבוגרים, פיתח ערן עם חברת מסעות את הטיולים לאוהבי לכת. "בנוסף לטיולי ההליכה אני מדריך כל שנה מספר טיולים מיוחדים למדינות עולם שלישי כגון הודו, בורמה, קירגיזסטן, אתיופיה ועוד. בטיולים אלו מושם דגש על הכרות עם התרבות והנוף המקומי, כולל מסלולי הליכה, ביקורים ומפגשים רבים עם האוכלוסייה". מוזמנים להצטרף אלי להכיר ולחוות.

הראל פדר

הראל פדר בוגר קורס מדריכים גיאוגרפיים ומדריך טיולים לאוהבי לכת וטיולים גיאוגרפים ליעדים רבים. יעדי הטיול כוללים את אירלנד, טוסקנה, יוון, הודו ונפאל, מיאנמר, לאוס, סקוטלנד, סרדיניה וקורסיקה. "אני אוהב לטייל ברגל, ומוביל טיולים לאוהבי לכת בישראל וגם בחו"ל. היעדים של אוהבי לכת כוללים את אירלנד הכחולה - ירוקה, טוסקנה בין עיירות ימי הביניים וצפון יוון אל גשרי האבן העתיקים והמנזרים התלויים של מטאורה" הראל בן 50, נשוי ואב לשלושה, למד בעבר משפטים ומינהל עסקים. כיום מוליך טיולים ייחודיים בישראל ובחו"ל, וכותב למגירה כאשר יש לו זמן חופשי.

טל מגד

טל מגד הינה מורת דרך מוסמכת ומדריכת טיולים בארץ ובחו"ל, כולל טיולי הליכה. בחו"ל טל מדריכה טיולים לאוהבי לכת בפרובנס, יוון, סלובקיה, אנגליה, סקוטלנד ויעדים נוספים. טל מתמחה בנצרות, היסטוריה של אזור אגן-הים התיכון ועוד. לטל נסיון רב בהדרכת טיולים בהם משתלבת ההליכה והמפגש הבלתי אמצעי עם הטבע ואתרי תרבות ומורשת היסטורית ודתית. "אני אוהבת במיוחד את הטיול הנינוח לאוהבי לכת, שם יש שילוב מנצח של הליכות ושהיה בטבע, עם חוויות של אתרי תרבות, אוכל, היסטוריה מקומית ומפגש אנושי, וכל זה באווירה נינוחה ונעימה של חופשה"

יעל בטשא

יעל בעלת תואר שני, מורת דרך מוסמכת ובעלת ניסיון רב בהנחיה והובלה של קבוצות. יעל מדריכה טיולי עומק וטיולים לאוהבי לכת בארץ ובחו"ל. יעדי הטיול בחו"ל כוללים את פורטוגל, פרובנס, סלובקיה, טוסקנה וקירגיזסטן. יעל מומחית להיסטוריה של הנצרות, אגן הים התיכון בעת העתיקה, יהדות על שלל גווניה, ועוד. "מאז ומתמיד אהבתי לטייל, לחוות נופים וטבע בכל הזדמנות. בשירות הצבאי התגלה לי עולם הדרכת הטיולים. אני בת מזל לעסוק בתחום אותו אני כל כך אוהבת" יעל עוסקת בפיתוח והדרכה של טיולי עומק ייחודיים. אוהבת לטייל לקרוא, ולרוץ.

יותם רגב

לארץ האלפים הגעתי לראשונה כילד בן 11 אי שם לפני כ 40 שנה. כילד טבע הוקסמתי מיד מעצמת הנופים. לאחר שהשתחררתי מצה"ל התגוררתי מספר חודשים בציריך לצורך לימוד השפה והכרות טובה עם אזורי טיול פחות מוכרים. אני מדריך בשווייץ מעל 25 שנה ובמיוחד אוהב את הטיולים המאפשרים לי להעניק למטיילים את חוויית הנוף הפראי והתרבות, כולל מסורות חקלאיות ארוכות שנים, דרך הליכה בשבילי הטיולים המושקעים והמסודרים (כמו שרק השוויצרים יודעים לעשות). מסלולי הטיול שבחרתי אינם לאתרי התיירות הנוצצים והמפורסמים אלא דווקא לחבלי הארץ האותנטיים שמוכרים פחות למטייל הישראלי.

יובל גונן

התחלתי את דרכי כמדריך טיולים לפני מעל 30 שנה בבית ספר שדה עין גדי. מאז למדתי תחומים שונים, כולל הנדסאי בנין, תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ותואר שני בניהול משאבי טבע וסביבה (שניהם באוניברסיטת חיפה). אני מדריך מספר שנים בחברת מסעות (הן בארץ והן בחו"ל) בעיקר טיולים לאוהבי לכת וטיולים עם עומק תרבותי לארצות עולם שלישי. המדינות בהן אני מדריך כוללות את אנדלוסיה (דרום ספרד), הקווקז הרוסי, יוון, סלובקיה, והודו. בטיולים אני מדגיש את המגע הישיר והאותנטי עם האנשים, המקום והארץ בה אנו מטיילים. מוזמנים להצטרף אלי.

בכל נושא או שאלה, אנא צרו איתנו קשר